Художній розпис стелі. Та історія одного проекту, який ми врятували.

Художній розпис стелі сьогодні – можливість для втілення бажань, творчих ідей і розкішного перетворення інтер’єру. Завдяки розпису простір стає яскравішим, світлішим, наповнюється казковою атмосферою затишку. 

Нанести зображення на стелю можна у будь-якому приміщенні: кафе, ресторан, хол, ванна кімнати, спальня, дитяча кімната, басейн, коридор, ін.

Сюжети також можуть бути абсолютно різноманітними: блакитне небо, янголи, казкові персонажі, складні орнаменти, квіткові композиції, будь-яке зображення, що пасуватиме інтер’єру і радуватиме око.

Розпис стелі набагато складніший, ніж розпис стін, тому зазвичай займає в 2-3 рази більше часу. Однак може бути й зовсім по-іншому, як у цій історії.

Для реалізації художнього розпису на стелі дизайнерка знайшла незалежного художника, який запевнив, що точно впорається і реалізує дизайнерський задум вчасно.

В результаті роботи щось пішло не за планом – виходило непропорційне, несиметричне зображення. На цьому етапі дизайнерка зупинила роботу, але відмовитися від ідеї нанесення розпису на стелю не хотіла. Тому звернулася до нас за допомогою.

Розуміючи складність нанесення зображення на стелю та враховуючи терміни здачі проєкту, ми виготовили трафарет для нанесення орнаменту. Потім перекрили попередній малюнок основним кольором і почали наносити орнамент аерографом заново. Працювали швидко і злагоджено, у 6 рук. І завдяки професіоналізму наших художників та їх вмінню віддаватися роботі на всі 100%, змогли завершили розпис на стелі за 2 дні!

Слід зазначити, що окрім художнього розпису ми забезпечили комплексне текстильне оформлення інтер’єру піцерії: підібрали текстиль, розробили дизайн штор, пошили декоративні подушки, сідушки на стільці та гардини. І все це також у максимально короткі терміни.

Звичайно, з такими ситуаціями ми стикаємося не щодня, але вони точно ілюструють готовність нашої команди завжди допомогти дизайнеру і реалізувати проєкт швидко і якісно.

Отже, якщо вам потрібне текстильне та художнє оформлення інтер’єру, звертайтеся. Ми запропонуємо варіанти найкращого текстильного оформлення інтер’єру (є послуга виклику текстильного декоратору на об’єкт). Ми допоможемо підібрати сюжет малюнку для розпису стелі або стіни, розробимо ескіз і реалізуємо розпис з урахуванням всіх особливостей приміщення. Якщо потрібно перекрити малюнок непрофесійного художника і врятувати проєкт, ми зможемо і це.

Дивіться більше фотографій з даного проекту.