Особливості розпису стін у ванній кімнаті

Ванна кімната виконує не тільки функціональну роль, але і є місцем розслаблення і відновлення. Тому вона має бути затишною, комфортною і такою, в якій просто добре. Щоб створити таку ванну, потрібен продуманий дизайн інтер’єру, якісні матеріали та індивідуальний декор. Тут на допомогу приходить художній розпис стін у ванній, який створить надзвичайно комфортну атмосферу і точно зробить інтер’єр цікавішим. 

Крім декоративної функції художній розпис здатен візуально розширити / подовжити приміщення, створити просторову ілюзію, зробити кімнату світлішою. Або ж філігранно приховати деталі сантехнічної розводки.

Залежно від уяви дизайнера розпис може варіюватися від простого орнаменту, який ділить приміщення на зони, до реалістичного зображення Нептуна, що хитро заглядає у ванну.

Сюжети для розпису стін у ванній кімнаті часто пов’язані з водною тематикою. Популярні морські пейзажі, що створюють просторову ілюзію, стилізовані або реальні морські тварини, кораблі. Однак, якщо ванна кімната пов’язана з водою, розпис необов’язково має підхопити і продовжити цю тему.

Ось кілька ідей для розпису стін у ванній кімнаті:

  • можна вибрати імітацію будь-яких текстур: каменю, дерева або ліпнини;
  • можна використовувати градієнт – плавний перехід від одного кольору до іншого створить атмосферу розміреності та гармонії;
  • квіти й вигнуті лінії рослин ідеально впишуться у ванну кімнату, виконану в стилі модерн;
  • для класичного стилю відмінно підійдуть копії картин, пейзажі, орнаменти;
  • ванну кімнату в колоніальному стилі можна доповнити рельєфними зображеннями, виконаними в техніці сграфіто;
  • ванну в японському стилі в принципі складно уявити без витіюватих візерунків на стінах, в цьому випадку підійдуть легкі, витончені зображення з елементами розкоші.

Плюси та мінуси художнього розпису у ванній кімнаті:

З мінусів можна виділити:
– складність виконання (саме тому до вибору художника варто поставитися дуже серйозно),
– неправильно підібрані матеріали можуть потріскатися через підвищену вологість приміщення (ми працюємо з тими, які витримують найвищу вологість),
– створення малюнка в техніці сграфіто дуже складно змінити або заклеїти, якщо не сподобається.

Основні переваги художнього розпису у ванній кімнаті:
+ створення індивідуального, неповторного дизайну,
+ візуальна корекція пропорцій кімнати за допомогою зображення,
+ можливість завдяки якісному і вдало підібраному художньому розпису задовольнити смак найвибагливішого клієнта.

Чому для реалізації художнього розпису вибирають нас?
– 4 роки досвіду, понад 400 реалізованих проєктів,
– жодного незадоволеного клієнта (так буває)
– команда професіоналів, якій пишаємося,
– якісна лакофарбова продукція, в якій впевнені,
– завжди здаємо роботу вчасно.

Чому ми так упевнені в якості своєї роботи?

Якщо вам здається, що розпис у ванній кімнаті швидко зіпсується через підвищену вологість приміщення і пряме попадання води на малюнок, то вам лише здається. Цього не станеться, якщо обрати правильний і якісний захисний лак, який має надвисоку стійкість до води та подряпин, не тріскається і не жовтіє. Ми обираємо двокомпонентний акрил-уретановий лак на водній основі CONTINUO TOP-ART від італійського виробника San Marco. Після висихання лак забезпечує підвищений захист від термічного, хімічного та механічного впливу. Наносити його можна на емалі, систему мікроцемент CONTINUO, дерев’яні вироби тощо.

Лак CONTINUO TOP-ART може використовуватися у приміщеннях з високою температурою і високим рівнем вологості. За 4 роки роботи з цим продуктом ми упевнилися, що він безпечний, легкий у використанні та справляється зі своєю задачею на 100%. Доказом є стінописи у ванних кімнатах і басейнах, які з часом виглядають так, ніби ми тільки вчора здали проєкт.

Потрібна консультація? Телефонуйте +38 098 467 65 17