Як ми пройшли навчання в бізнес-школі “Бізнес Конструктор”

 

У 2021 році співвласниці студії пройшли навчання в бізнес-школі Кирила Куницького “Бізнес Конструктор” та успішно закінчили програму “Власник бізнесу 2.0”.

Галина Поволяшко про навчання в бізнес-школі Кирила Куницького: “Всі наші ідеї до 2021 року трималися на амбіціях і емоціях. На нашому невпинному бажанні показати Україні неперевершений і багатогранний світ творчості. Але нам не вистачало навичок ведення бізнесу. Я, наприклад,  соціальний працівник, а мій бізнес-партнер Тамара – художниця. Ми не мали відповідної освіти, тому вирішили інвестувати у професійне навчання вже тоді, коли мали бізнес. 

Програма “Власник бізнесу 2.0” тривала 6 місяців і допомогла нам систематизувати та структурувати всі бізнес-процеси. З творчої студії, що тримається лише на любові до мистецтва, ми перетворилися на потужну компанію з ефективною бізнес-структурою і чіткою стратегією розвитку.

Після навчання у бізнес-школі ми зрозуміли, як захистити себе і свої роботи з юридичної точки зору, як планувати та досягати конкретного результату. Якщо раніше ми тільки мріяли, то тепер маємо ефективні інструменти для реалізації своїх мрій”.

Decor Solutions

Тамара Злачевська про навчання у бізнес-школі: “Навчання допомогло нам розставити акцентні точки в нашій компанії та відповідно розподілити обов’язки. Ми переглянули процеси роботи різних відділів, структурували їх та зрозуміли, що найцінніше в компанії – це команда, люди, які оточують тебе щодня. Саме тому однією з головних наших цілей став розвиток корпоративної культури та підтримка у компанії командного духу.

Саме після навчання у Кирила Куницького ми систематизували бізнес та налагодили усі робочі процеси згідно з бізнес-структурою компанії. Я усвідомила, що це саме те, що мене надихає: порядок, чітка структура, системність, коли все по поличках, все на своїх місцях. Саме це є моєю сильною стороною, у той час, як мій бізнес-партнер Галина – креативник. Тому ми чітко розділили обов’язки та зону відповідальності один одного. Галина відповідатиме за креатив та ідеї розвитку компанію, я – за їх чітку і вчасну реалізацію.

Загалом дуже багато інсайтів після навчання. Ми намагаємося поступово впроваджувати у роботу всі отримані знання, бо чітко розуміємо, до чого йдемо. Однак це непростий процес, нескінченний процес розвитку, набуття досвіду та нарощування своєї сили”.

Decor Solutions

Отримайте безкоштовну консультацію.