Художній розпис ширми

Художній розпис ширми

Команда художників DÉCOR SOLUTIONS реалізує розпис меблів будь-якої складності: ми можемо зробити на шафі градієнт, повторити на тумбі візерунок шпалер або штор, об’єднуючи тим самим інтер’єр, або розписати старовинний комод у складному китайському стилі шинуазрі. 

Можемо прикрашати малюнок, використовуючи срібну, золоту, бронзову поталь або писати на поталі – такі вироби завжди виглядають витончено, вишукано і благородно. Як приклад, художній розпис ширми, який реалізований в колаборації з компанією POLOTNO, що виготовила саму ширму.

Для художнього розпису підійдуть меблі, виготовлені з таких матеріалів: натуральне непофарбоване дерево, дерево, пофарбоване акриловими або поліуретановими фарбами, МДФ та ДСП (без ламінації). Якщо меблі не нові, потрібно зняти старий шар фарби й лаку, й нанести новий (це можна зробити у будь-якій малярській майстерні).

Якщо Ви ще вагаєтесь, чи потрібно робити розпис меблів – однозначно так. Це інструмент, який дозволяю персоналізувати інтер’єр, створити унікальний, неповторний предмет декору, перейти від простого механічного споживання меблів до їх естетичного споглядання. А також зробити інвестицію у майбутнє.

Вартість розпису розраховується індивідуально, вона залежить від складності ескізу, деталізації зображення та розміру меблів. Якщо у Вас уже є ідея для розпису меблів, залишайте заявку, ми порахуємо, скільки це буде коштувати. І обов’язково втілимо у життя будь-які ваші ідеї.

У Вас є подібна задача? Отримайте безкоштовну консультацію.