Художній розпис стін
в ресторані

Художній розпис стін в ресторані

Художній розпис стіни в ресторані – це не просто красиво і незвичайно. Художній  розпис у кафе та ресторанах виконує конкретні задачі. Так навіщо розпис у комерційних приміщеннях?

Унікально. Проєкт розпису розробляється індивідуально під кожного клієнта, тому повторів не передбачено. Унікальний і неповторний розпис запам’ятовується краще, тому ваш офіс або ресторан стане впізнаваним серед клієнтів. Отже, якісний розпис комерційного приміщення такий же важливий, як і назва/слоган компанії. Бо він надає неповторності, унікальності й привабливості.

Сучасно. Розпис стін у комерційних приміщеннях – це тренд, це нове і сміливе рішення виділитися з-поміж тисячі інших. Щоб підкреслити, що ваш бізнес крокує в ногу з часом, потрібна сміливість, швидкість, мобільність і нестандартні рішення. Один зі способів заявити про свою сучасність і представити це візуально – замовити незвичний розпис стін.

Творча студія DECOR SOLUTIONS реалізує розпис стін і стель в будь-яких комерційних приміщеннях (офіси, ресторани, магазини, студії, ТЦ). Ми працюємо в різноманітних техніках і стилях розпису.

У Вас є подібна задача?

Отримайте безкоштовну консультацію.