Розпис стін та текстильне
оформлення квартири

Розпис стін та текстильне оформлення квартири - "Карпати за 7 днів ;)"

Що спадає вам на думку, коли ви чуєте про Карпати? Величава Говерла? Знаменитий Синевир? Безкраї полонини, прикрашені чорницею? Чи смереки, що щільно туляться одне до одного, вкриваючи землю теплим зеленим кожухом? Банош з медовухою? Чи чан з мінеральною водою? 

Яка б асоціація не виникала, коли ви згадуєте Карпати, навряд чи вона буде негативною. Тому що Карпатські гори – це краса, велич і неосяжний дух свободи.

Саме Карпати стали прототипом цього художнього розпису на стіні у вітальні. Стилізоване зображення карпатських гір виглядає об’ємним і величавим, візуально розширює простір і перетворює звичайний інтер’єр на яскравий, цікавий і особливий. 

Кольорова гамма зображення була підібрана під глибокий синій колір штор, які також реалізувала наша команда. Текстильні декоратори підібрали тканину, розробили дизайн і пошили штори менше ніж за 5 днів. І взагалі на реалізацію  проєкту (і штори,  і розпис на стіні) ми витратили всього тиждень!

Цей проєкт – приклад того, як художнє і текстильне оформлення інтер’єру може чудово працювати в тандемі, гармонізуючи простір! І доказ того, що команда DECOR SOLUTIONS завжди працює швидко, злагоджено і професійно!

У Вас є подібна задача?

Отримайте безкоштовну консультацію.