Розпис стелі та текстильне оформлення
піцерії "Terra Pizza"

Розпис стелі й текстильне оформлення піцерії "Terra Pizza"

Теракотовий орнамент на стелі, що повторює малюнок на шторі, гармонійно поєднується з декоративними подушками приглушених відтінків і свіжою, соковитою, насиченою зеленню. В результаті цього поєднання маємо затишний та атмосферний простір. Дизайнер проєкту – Гриценко Катерина.

В процесі реалізації цього проєкту ми виступили й в ролі художників інтер’єрів, і в ролі текстильних декораторів. В результаті цей проєкт став доказом того, що наша команда може працювати в режимі палаючого велосипеда (2 тижні у нас було на те, щоб врятувати стелю, зіпсовану попереднім художником, підібрати текстиль і пошити декоративні подушки, гардини, декоративні штори та м’які сидіння на стільці).

Розпис стелі й текстильне оформлення піцерії “Terra Pizza” також відмінно підтверджує те, що в процесі декоративного оформлення інтер’єру важливий комплексний підхід. Що художники можуть підібрати розпис, стиль, колір і тематику, яка максимально відповідає текстильному декору. І що все виходить, коли команда художників і текстильних декораторів працює злагоджено і професійно.

У вас є подібна задача? 
Отримайте консультацію.