Розпис стін в дитячій кімнаті
"Космос"

Розпис стін в дитячій кімнаті "Космос"

Як кольори впливають на дітей? На дітей колір впливає набагато сильніше, ніж на дорослих. Це пояснюється  несформованою психікою та чуттєвим світосприйняттям. Важливо пам’ятати про це не лише тоді, коли обираєте колір стін дитячої кімнати, але й при виборі іграшок і одягу.

Червоний колір уособлює активність, у кімнаті з червоними елементами дитина стає енергійнішою. Отже, для гіперактивної дитини уникаємо червоного кольору, для тихих та сором’язливих додаємо, але обережно (психологи кажуть, що надлишок червоного кольору може розвинути в людині жорстокість).

Помаранчевий колір покращує настрій і покращує апетит, тому помаранчевий декор рекомендують дітям, які погано їдять.

Синій колір підвищує зосередженість і дає дитині відчуття спокою, але у дитячій його рекомендовано компонувати зі світлими кольорами.

Зелений колір сприяє засипанню, він заспокоює і на нього приємно дивитися. Світлий відтінок зеленого, до речі, викликає бажання вчитися.

Блакитний – колір мрій. Він заспокоює, тому підійде для дуже активних дітей.

І не забувайте, керуючись усіма порадами психологів, запитувати у своїх замовників: “А які кольори подобаються Вашій дитині?” Реалізація роспису стіни в дитячій кімнаті “Космос” для дизайнера інтер’єру – Катерини Віровцової.

У Вас є подібна задача?

Отримайте безкоштовну консультацію.