Розпис стін в караоке-барі
"Old London"

Розпис стін в караоке-барі "Old London"

Різні кольори викликають різні емоції й почуття: одні наповнюють нас енергією, інші виконують роль антидепресантів, треті дратують, четверті допомагають заспокоїтися і розслабитися.

За допомогою кольору можна створити будь-яку атмосферу у будинку, офісі чи ресторані. І викликати будь-які емоції та стани: від спокою і розслаблення до неспокою і збудження.

Червоний колір – це завжди про пристрасть, динаміку і впевненість. Червоний стимулює апетит, прискорює пробудження і заряджає енергією, тому як основний колір його можна використовувати в інтер’єрі кухні, їдальні, кабінету або спортзалу. 

Однак у спальні, вітальні, дитячій кімнаті червоний колір краще використовувати для яскравих акцентів і декору. Або ж взяти за основу більш спокійні відтінки червоного: винний, теракотовий, бордовий, кораловий.

Червоний колір чудово поєднується з білим, а поєднання з синім виглядатиме ефектно і сміливо. Саме такий динамічний та ефектний розпис стіни в караоке-барі ми реалізували у проєкті дизайнера інтер’єра – Катерини Хомичук.

У вас есть подобная задача?
Получите консультацию.