Текстильне оформлення квартири

Текстильне оформлення інтер'єру

Текстильне оформлення квартири – один із завершальних етапів. І один із найголовніших. Тому що саме текстильне оформлення впадає у вічі найперше, саме ці деталі часто запам’ятовуються. Несподіваний колір подушок, витончений візерунок на шторах або найніжніше на дотик покривало. 

Проєкт дизайнерки Ткаченко Вікторії виконаний у складному колоніальному стилі. У цьому проєкті ми виступали художніми декораторами – реалізували градієнт на фасаді шафи та робили картини під замовлення. Та текстильними декораторами – підбирали тканини та шили штори, скатертини, подушки.

За основні матеріали декоративного оформлення ми обрали кашемір, шовк та вовну. Завдяки нашим надійним постачальникам змогли швидко знайти ексклюзивні фактурні шовкові тканини, які ідеально підкреслили панелі в інтер’єрі. Кольори використовували пастельні, спокійні, витримані в загальному стилі інтер’єру.

Це один з тих проєктів, яким ми пишаємося не тільки тому, що він бездоганний. І ми зробили дійсно великий вклад у його реалізацію. А ще й тому, що виконали свою частину роботу максимально швидко. На текстильне оформлення приміщення та написання картин у нас було 9 днів.

У вас є подібна задача?
Отримайте консультацію.