Зелений градієнт в інтер’єрі

Зелений градієнт в інтер’єрі

Колір затишку й енергії, зелений та його десятки відтінків завжди в тренді. Тому що зелений градієнт в інтер’єрі:

  • створює спокійну, комфортну і затишну атмосферу,
  • поєднується майже з усіма кольорами, оскільки  зібрав в собі і холодний, і теплий колір (синій і жовтий),
  • наближує нас до природи.

Отже, зелений градієнт в інтер’єрі доцільно використовувати майже повсюди: в офісах, будинках, квартирах, ресторанах, школах, дитячих садочках, ін. 

Які стилі складно уявити без використання зеленого кольору?

  • Модерн. Найпоширеніший стиль XXI століття і найулюбленіший стиль багатьох творців сучасного дизайну. Основною палітрою цього напряму виступають всі класичні відтінки, тому складно оминути зелений. Окрім цього, дизайнерське рішення у цьому напрямку характеризується вираженими рослинними мотивами.
  • Кантрі. Цей стиль відрізняються використанням біло-коричневої гами, що несе в собі деревні ноти теплоти. Його неможливо уявити без зрубу, каменю, а також елементів у рослинних тонах.
  • Прованс. Завжди асоціюється з домашньою атмосферою заміського будиночка, наповненого світлом і затишком. Цей спокійний стиль складно уявити без оливкового або фісташкового кольорів. Тому дизайнери часто обирають для інтер’єрів у стилі Прованс меблі або текстилі в зелених тонах.

Насправді відтінків зеленого набагато більше, ніж 50: світлих, середніх і темних, яскравих і тьмяних, холодних і теплих, з сірими, коричневими, жовтими, синіми півтонами. 

Цікаво, що зелені відтінки в інтер’єрі часто називають на честь знаменитих видів флори: базилік, аспарагус, фісташка, спаржа, авокадо, груша. Існують також яблучний, оливковий, гірчичний, м’ятний, трав’яний, лаймовий кольори.

У Вас є подібна задача?

Отримайте безкоштовну консультацію.